Een Chinese poederblauwe kom met verguld decor en een famille rose kom met floraal decor, 18de/19de eeuw

188

H 12,8 cm - Dia.: 30,3 cm

H 11,4 cm - Dia.: 29,1 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 306