Twee Franse verguld en gepatineerd bronzen lampen met reliëfdecor en een neoclassicistische lamp met cannelures, 19de/20ste eeuw

885

H 83,5 - 51,5 cm (the tallest and the smallest lamp)

Hamerprijs incl. commissie: € 280,50