Franse school, onleesbaar gesigneerd: Drie damesportretten, pastel op papier in verguld houten kaders, 19de eeuw

1082

Work: ca. 50 x 40 cm

Frame: ca. 72,5 x 49 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 637,50