Franse school, onleesbaar gesigneerd: Dubbelportret van een heer en een dame van stand, pastel op papier, late 19de eeuw

1081

Work: 57,5 x 48 cm

Frame: 74 x 58,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 178,50