Een Sèvres porseleinen vaas met verguld faux-marbre decor op rode fondkleur, Frankrijk, midden 20ste eeuw

362

H 35 cm

Marked SMF on the base for Jean Mazeaud and Jean Faverot, Les Ateliers de Céramique de Sèvres MF.

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50